tren

Aksaray Bi'life  Estetik & Güzellik Salonu  Yönetim kadrosu 2017 yılında estetik  ve güzellik sektörüne atılarak, estetik ve güzellik  sektöründeki  her türlü  gelişmenin içinde olmuştur. Estetisyen Bahar Lal Uzun yıllar boyunca sektörde var olmanın tecrübesiyle ve  en kaliteli hizmeti sunma misyonuyla  2017 yılında Aksaray Bi'life  Estetik & Güzellik Salonunda hizmet vermeye başlamıştır.
Aksaray Bi'life Güzellik  Merkezi yüksek hizmet kalitesiyle Buz Lazer ve estetik güzellik alanlarında Aksaray ilinde Şehir Merkezinde  hizmet veren bir kliniktir. Estetisyen ve Güzellik Uzmanımız Bahar Lal yönetiminde Profesyonel kadromuzla Lazer ve estetik operasyonları, ileri teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Aksaray Bi'life  Estetik & Güzellik Salonu hizmette kaliteyi sağlamak adına şu prensipleri  ilke edinmiştir;

  • Gelişen teknolojiyi  yakından takip edip,  en etkin cihaz  ve yöntemle hizmet vermek.
  • Doğru teşhis ve yöntemleri  kullanarak müşteri beklentilerine cevap verebilmek.
  • Güler yüzlü , insan onuruna saygılı ve samimi sıcak bir ortamda hizmet sunmak.
  • İnsan sağlığı konusuna hassas yaklaşımlarla hijyenden ödün vermemek.
  • Müşteri memnuniyetinin  en önemli motivasyon kaynağımız  olduğu farkındalığını yaratmak.

Kendini sağlığa adamış ekibimiz tıbbi ihtiyacınızı karşılarken kişisel tercihler, kültürel, dil ve din beklentilerinizi/ihtiyaçlarınızı da göz önünde tutarak kişiye özel hizmet vermektedir. Hasta tedavi sürecinde Türk misafirperverliği ile kendini evinde hissetmektedir. 

BiLife Aksaray Güzellik Merkezi hastaları için tedavi öncesi, süresi ve sonrasında tüm sorularını yanıtlamayı ve yardımcı olmayı kendine hedeflemiştir.Hastaların bizimle iletişim kurduğu ilk andan itibaren uzman kadromuz gerekli iletişimi sağlayarak raporların değerlendirilmesiyle hastaların sağlığı ve beklentilerinin karşılanması için en doğru şekilde yönlendirilmesini sağlar.

Güzellik ve Estetik

Güzellik ve estetik ünitesinde; Buz Lazer epilasyon, kimyasal peeling, cilt bakımı, dermoroller, s gibi işlemler yüksek kalitede ve Uzman ekibimiz tarafından hizmet verilmektedir..

Cilt Bakımı:

Cildinizin sağlıklı olması güzelliğinizin en önemli parçasıdır. Cilt bakımındaki asıl amaç kozmetik değil cildin sağlıklı olmasıdır. Cildimizin sağlığını bozan dış etkenler ve iç ektenler gibi bir çok neden vardır.